Lokalizacja: Główna Imprezy

Imprezy

Zapraszamy do organizowania w naszej sali przyjęć okolicznościowych. Jeśli szukają Państwo miejsca na większą imprezę to Sala Bankietowo Weselna „Zacisze” jest doskonałym wyborem. Jesteśmy gotowi do zorganizowania imprez do 200 osób o najróżniejszym charakterze i według różnych scenariuszy.

Przygotowujemy kameralne imprezy integracyjne, biesiady, spotkania z okazji urodzin i imienin lub różnych jubileuszy, aż po uroczyste bankiety.

Niezależnie od tego, jakiego typu imprezę zamierzają Państwo zorganizować, wybierając „Zacisze”, na pewno okaże się ona sukcesem – prawdziwym wydarzeniem, o którym wszyscy zaproszeni Goście będą długo rozmawiać.

Nasza Oferta

Wesela

Wesela

Komunie

Komunie

Imprezy

Imprezy

Komfortowe warunki, pyszne jedzenie, profesjonalna obsługa, dodatkowe atrakcje – czego można chcieć więcej, organizując przyjęcie okolicznościowe lub firmowe? W naszym domu weselnym znajdziesz to wszystko w rozsądnych cenach. Mamy doświadczenie w przygotowywaniu i obsłudze zarówno hucznych wesel, wystawnych bankietów, jak i kameralnych spotkań przyjaciół. Oferujemy również catering z dowozem, a dla naszych gości – miejsca noclegowe.

Firma została objęta wsparciem z tarczy 2.0 PFR

Kontakt

Zacisze Pasłęk

Dom Weselny Zacisze Pasłęk

Kraszewskiego 17A, 14-400 Pasłęk


Formularz kontaktowy

Sukces! Wiadomość została wysłana